cem tosyalı dönemi...

Cem TOSYALI
1999 - 2000 Dönemi

 

Meslek Ödülü Verilen Kişiler Abdullah Akar (İklimci)
Edip Bağdatlı (Demir Doğrama Ustası)
Kulüp Bursiyer Sayısı 9


Proje ve Hizmetler

1- İŞİTME ENGELLİLERE DESTEK :  İngiltere'den gelen işitme ölçüm uzmanı Patrick Schwab davet edildi.2 kez Antakya'ya geldi.Antakya Hürriyet Sağırlar İ.Ö.Okulu'nda 129 öğrencinin işitme ölçümleri yapıldı.73 öğrencinin işitme cihazı için kulak ölçü ve kalıpları alındı.İşitme cihazı kullanan 7 öğrencinin kullanılamaz durumda olan cihazları kullanılır hale getirildi.2 öğrenciye işitme cihazı temin edildi.
 
2- BEDENSEL ENGELLİLERE DESTEK : Deplasmanlı Lig'de oynayan Antakya Özürlüler Basketbol Takımı'na malzeme yardımı yapıldı.Kulüp üyeleri ve eşleri maçlara giderek tribünden destek oldular.
 
3- DEPREMZEDELERE YARDIM : 1999 Ağustos ayında yaşanan deprem felaketinde, kulüp üyeleri ve eşleri tarafından toplanan ihtiyaç malzemeleri bir kamyonet ile bir üyemizin refakatinde deprem yöresine gönderilerek Kocaeli Valiliği'ne teslim edildi.
 
4- YAYLACIK DEFNE ROTARY İLKÖĞRETİM OKULU : Antakya'nın Yaylacık Köyünde bir ilköğretim okulu yapmak üzere Valilik ve Milli Eğitim Müdürrlüğü ile protokol imzalandı.